Güvenlik Politikası

Gizlilik taahhüdü

Mağazamızda Üye Paneli kısmında yer alan tüm Kişisel bilgileriniz (ad, kullanıcı adı, e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz ve sadece eurometall.com.tr den azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka bir kişinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


Güvenlik ve güvenlik politikası

Mağazamızda müşteri bilgileri üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, Sipariş işlemleri sırasında 256 Bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifreleme yöntemidir.

SSL uluslarası bir standarttır. Sipariş sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki nokta vardır. Biri web tarayıcınızın en alt yada üst satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. Siparişinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez.


Kredi Kartı Güvenlik Onayı

Siparişim neden banka onayı alınamadığından iptal edilmiş?

Siparişleriniz, banka ya da Mağazamız Kredi Kartı Güvenlik Birimi gerekli durumlarda, siparişiniz ile ilgili onay alabilmek için kredi kartı sahibine, sistemlerinde kayıtlı bir telefon numarasından ulaşamaz ise, siparişinizi kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile iptal edebilmektedir.

Sipariş iptali ile ilgili bilgiler, sipariş sahibinin üyeliğinde kayıtlı e-mail adresine gönderilir.

Siparişinizin banka tarafından onay alabilmesi için; bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekmektedir.

Siparişim neden ödeme kontrol sürecinde bekliyor?

Müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini sağlamak amacı ile, sadece kredi kartı siparişleri için banka onayı gerekmektedir. Onay süreci aşağıdaki şekilde işlemektedir:

    “Kredi kartları güvenlik birimi müşterilerimize, gerekli durumlarda bankada kayıtlı kişisel bilgilerinde bulunan sabit telefon numaralarından ulaşarak, siparişleri ile ilgili onayı alır ve bize iletir.

    Banka tarafından sipariş onayı sistemimize düştüğünde, siparişiniz hazırlanarak kargoya teslim edilir.
    2 Günü aşkın sürede onay alamayan siparişlerde banka, müşterimize kendi sistemlerinde kayıtlı sabit telefon numaralarından ulaşamamıştır ve müşterimizin bankadaki kişisel bilgilerini güncellemesi gerekmektedir.”

Bu süreç içerisinde siparişiniz için bankadan tarafımıza halen onay verilmediğinden, sizden bankanızı arayarak kişisel bilgilerinizi güncellemenizi ve bankanın kredi kartı güvenlik birimine, size en kısa sürede ulaşabilecekleri sabit bir telefon numarası vermenizi rica ederiz.

Bilgilerinizi güncelledikten sonra dilerseniz siparişinizi bekleyebilir, dilerseniz ayrıntılı bilgi almak için iletisim@beyraf.com
e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.


Dikkat: Siparişlerinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız.

E-postalarda yer alan bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülme olasılığı bulunmaktadır. Bey Raf ve Market Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti., e-postalarda aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Kredi kartı numarasının bildirilmesini gerektiren durumlarda0262 226 86 43 numaralı telefondan satış sorumlusu personelimiz ile iletişim kurunuz.